На стадіон вишгородської школи виділили ще 9 млн грн

218 0 0

Київська облдержадміністрація (КОДА) продовжує витрачати мільйони гривень на ремонт стадіону вишгородській школи «Сузір’я», який почався ще в минулому році. На цей раз без проведення тендеру, по переговорній процедурі, ТОВ «Євроспортаренастрой» отримало підряд на 9,3 млн гривень. У минулому році за ремонт цього ж стадіону КОДА віддала цій же фірмі в два рази більше – 18,6 млн гривень. Про це повідомляє «КиевVласть».

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 19 листопада 2018 року Департамент регіонального розвитку і житлово-комунального господарства КОДА уклав договір з ТОВ «Євроспортаренастрой» на проведення капітального ремонту спортивних майданчиків (стадіону) на території школи «Сузір’я» в Вишгороді. Вартість угоди склала 9,315 млн гривень.

Згідно з документом, до 31 грудня 2019 року підрядник повинен капітально відремонтувати стадіон на території цієї школи, яка знаходиться на вул. Кургузова, 15.

За рік з невеликим підрядник повинен виконати ряд робіт, найдорожча з яких – зведення опорної стіни за 3 млн гривень.

Для занять спортом також повинен бути побудований тенісний корт, сектора на майданчику, тренажерна майданчик і яма для стрибків у довжину. На стадіоні повинні облаштувати доріжки, сходи і обгородити їх парканом.

Читайте ще:  Баталії нелегалів та офіційного перевізника тривають, а страждають вишгородці

Варто відзначити, що прибуток компанії, згідно з додатком до договору, повинна буде скласти майже 119 тис. грн (за рік роботи).

Гарантія якості робіт і змонтованих конструкцій повинна складати 10 років від дня прийняття об’єкта замовником.

Теги: Вишгород, Ремонт, спорт, стадіон, школа, школа "Сузір'я" Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації