На розчищення водойм у Білій Церкві з держбюджету України піде 8 млн грн

450 0 0

На розчищення водойм у Білій Церкві з держбюджету України піде 8 млн грн

 

У Білій Церкві продовжується робота з благоустрою окремих територій. Зокрема, останній рік особлива увага приділялась території оновленого «Острову Дитинства».

Тож, за інформацією прес-службі Білоцерківської міськради, вже до кінця 2018 року в місті заплановано реалізувати два проекти, які мають покращити гідрологічний режим та екологічний стан обвідного каналу біля Острову Дитинства та водойми поблизу Церкви Покрови Божої матері.

Як стало відомо, з державного бюджету на виконання відповідних робіт вже виділено понад 8 млн грн. Сприяння в цьому процесі надали народний депутат України Хвичі Мепарішвілі та Міністерство екології та природних ресурсів.

В рамках реалізації проектів Острів Дитинства буде розчищено від аварійних дерев та чагарникової рослинності захисної прибережної смуги обвідного каналу (який є частиною тренувальної бази для занять спортсменів-байдарочників). Крім того, буде виконано поглиблення та розчищення від мулу русла та облаштування джерел, які наповнюють канал. Також на острові мають розчистити два озера.

Поблизу Церкви Покрови Божої матері в цьому році планують розчистити водойму від мулу та очерету, облаштувати та укріпити береги та облаштувати доріжки навколо. Озеро буде з’єднано з річкою Рось для забезпечення постійної циркуляції води.

Читайте ще:  Вогонь Майдану. В програмі "Сторінками життя" з Олегом Куциним

Теги: Біла Церква, водойми, річка Рось Розділи: Біла Церква, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації