На Київщині знімають фільм під робочою назвою «Іловайська історія»

913 0 0

Неподалік від Києва розпочалися зйомки фільму під робочою назвою «Іловайська історія».

В основу сюжету лягли спогади про Іловайські події ветерана батальйону “Донбас” Тараса Костанчука. В основі сценарію кінокартини – історія ветеранів-добровольців батальйону «Донбас», які брали участь у боях за Іловайськ, зокрема Тараса Костанчука, Євгена Никитченка, Андрія Погорєлова та ін.

Режисер фільму ― Іван Тимченко, сценарист ― Михайло Бриних, який працював над сценарієм понад два роки, вивчаючи матеріали про Іловайську операцію у пресі .

За сценарієм, основна частина подій фільму розгортається в місті Іловайськ у 2014 році, коли добровольці взяли під контроль значну частину міста, але під час вуличних боїв поранення отримав командир штурмової групи батальйону «Донбас» під позивним «Бішут». До фільму мають увійти батальні сцени, розстріл у «зеленому коридорі» та безпосередньо сам Іловайський котел.

У зйомках задіяно близько сотні осіб. Окрім професійних акторів, у масовці беруть участь 20 добровольців батальйону “Донбас”.

Серед консультантів – так само безпосередні учасники подій в Іловайську.

Поле за 30 км від Києва обрали не випадково. Соняхи, кажуть учасники подій, – це один із символів Іловайської трагедії.

Зйомки триватимуть до кінця жовтня. Повністю стрічку планують закінчити наступного літа. Прем’єру картини заплановано на 29 серпня 2019 року, до п’ятих роковин Іловайської трагедії.

Читайте ще:  Верховна Рада затвердила новий склад ЦВК України

 

За джерелом: https://gazeta.ua/
Ілюстрація – із відкритого доступу мережі Internet

Теги: «Іловайська історія», батальйон «Донбас», Іловайська трагедія, спогади, художній фільм Розділи: Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *