На Київщині з’явився сучасний медичний центр

2760 0 0

В Крюківщині відкрився новітній медичний центр “АМІ КЛІНІКА”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив інформаційний портал “Рідна Крюківщина”. Сучасна  клініка знаходиться за адресою вул. Ярослава Мудрого, 51. На відкриття завітали представники Крюківщинської та Гатенської сільських ради.

Клініка надає медичні послуги за всіма найважливішими напрямками як: консультативний прийом лікарів, діагностика (ультразвукова, рентгенологічна, ендоскопічна, функціональна), пройти лабораторну діагностику, зробити вакцинацію, отримати повний спектр стоматологічних послуг включаючи щелепно-лицьову хірургію та апаратне лікування очей у дітей. Входить по послуг клініки маніпуляції та процедури. Основною перевагою є те, що тут можливе проведення планових операцій: хірургічних, щелепно-лицьових та урологічних.

І хоча медичний центр є приватним, проте для населення – це чудова можливість швидко отримати консультацію, а для пенсіонерів та осіб з обмеженими можливостями діють спеціальні знижки.

Як зазначають в “АМІ КЛІНІКА”, тут зібрана команда із 50-ти досвідчених лікарів-професіоналів, злагоджена робота яких гарантує комплексний підхід до здоров’я пацієнта. Використовуючи найсучасніше обладнання вони швидко і точно поставлять діагноз і призначать ефективне лікування.

Читайте ще:  Броварські школярі взяли участь у Всеукраїнському заході "Cool Games"

Теги: #медицина#клініка#Крюківщина#Гатне#Київщина Розділи: Вишневе, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *