На Київщині відомі результати моніторингу використання сільськогосподарських земель із супутника

198 0 0

В рамках програми з підвищення прозорості та ефективності управління земельними активами в Україні «Land Transparency» та за підтримки Євросоюзу в Київській області запустили проект спостереження за використанням земель сільськогосподарського призначення.

Про це повідомили на сайті “Агро Перспектива”.

За час існування проекту з 2016 року вдалось досягти деяких результатів. Зокрема, наразі створені карти посівів сільськогосподарських культур, визначено провідний рослинний покрив територій та сформовані конкретні межі полів. Також в рамках моніторингу було визначено, що основна культура, яку вирощують на Київщині – це кукурудза.

Загалом, за допомогою супутника дослідили три області – Київську, Львівську та Миколаївську. Фінансували проект Світовий банк та Європейський союз, а реалізовувала американська компанія EOS спільно з Інститутом космічних досліджень НАН та ДКА України.

Використання такої технології допоможе визначати стан рослин, контролювати ріст культур та передбачати врожайність.

Читайте ще:  Бородянські рятувальники перевірили полігон твердих побутових відходів

Теги: врожай, екологічний моніторинг, ЄС, земельна ділянка, землі, київщина, кошти на дослідження, Програма, рослини, Сільське господарство Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації