На ДСО відновили забудову: система ламає ірпінську громаду через коліно

523 0 0

На ДСО в Ірпені відновили роботи

3 серпня в Ірпені на території ДСО вже вкотре забудовник відновив роботи зі зведення багатоповерхового будинку. Система ламає ірпінську громаду через коліно, нехтуючи її правом розпоряджатися комунальною землею.

Нагадаємо, що минулого року на ділянці, де розташоване Ірпінське відділення Державної служби охорони, було знищено частину зелених насаджень.

Виявилося, що поліційне керівництво уклало угоду із забудовником, щоб спорудити на цій території висотку. Хоча земля виділена містом для облаштування на ній адміністративних будівель згаданої служби.

Громада неодноразово проводила збори, на яких люди висловили бажання створити тут парк або звести дитсадочок чи школу. Проте, незважаючи на це та накладення судом арешту на дану ділянку, що забороняв ведення будівельних робіт, забудова продовжувалася.

Унаслідок загострення ситуації дійшло до силового протистояння між місцевими жителями та найнятими забудовником тітушкам, які вдавалися до рукоприкладства під протекцією поліції.

З’ясувалося, що 26 липня було проведено судове засідання в апеляційному суді Київської області, на якому скасували ухвали Ірпінського міського суду про арешт ділянки ДСО. Це рішення розв’язало руки забудовнику, який відновив будівництво.

ДСО ІрпіньКерівництво правоохоронних органів вирішило ламати ірпінську громаду через коліно. Коли справа стосується ДСО — поліція захищає незаконну забудову, навіть звозить спецпризначенців.

Читайте ще:  Акція “Буча — не Гостомель”: бучанська громада висунула до міської влади вимогу створити поблизу “Кампи” природоохоронну зону

А коли вирізають дерева під Гостомелем, щоб на цій території, незаконно відібраній у громади, звести торговий центр, то правоохоронці не можуть захистити зелену зону.

ДСО Ірпінь

Теги: ДСО, забудова, ірпінь Розділи: Головне, Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

142 queries in 1,645 seconds.