На день Бородянка залишилася без води

610 0 0

10 липня 2018 року у більшості мешканців Бородянки була відсутня вода.

Нагадаємо, за літній період 2018 року це вже не перший «водний колапс» в Бородянському районі. 6 червня в Бородянській РДА пройшло розширене засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації. Одним із головних питань зустрічі стало погашення заборгованості «Бородянкатепловодопостачання» перед «Київобленерго». Тоді за результатами тривалого обговорення водопостачання в селищі Бородянка було відновлено.

Але справжній резонанс викликала ситуація, що склалася з водою, в іншому населеному пункті Бородянсьому районі. У Клавдієво-Тарасове 4 червня з 7:00 мешканці селища на три години перекрили трасу міжнародного значення E373 Київ-Ковель, через те, що у них не було води три дні.

Як з’ясувалося, цього разу причина відсутності води у Бородянці залишилася незмінною. На своїй сторінці у соціальних мережах голова Бородянської селищної ради Олександр Сахарук повідомив:
«Перебої з водопостачанням виникли за причини існуючих боргів Комунального підприємства Київської обласної ради «Бородянкатепловодопостачання» за електроенергію та тривалого ігнорування ними сплати заборгованості більше 1,5 млн. гривень. Ми робимо все можливе для вирішення цього питання».

До кінця вчорашнього дня вода у мешканців Бородянки з’явилася.

Читайте ще:  Графік відключення світла у Києво-Святошинському районі

Теги: Бородянка, Бородянкатепловодопостачання, ОлександрСахарук Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *