На будівництво Микулицької школи виділять ще 65 млн грн

1018 0 0

Микулицька територіальна громада стала лідером Київської області по залученню коштів ДФРР у 2018 році. Про те, що на будівництво школи буде виділено 65 млн з ДФРР на своїй сторінці в соціальних мережах повідомив голова Немішаївської селищної ради Сергій Замідра.

Нагадаємо,  як повідомляла ІА «Погляд», 27 квітня відбулося засідання Київської облради, на якому поміж інших розглядалося питання «Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури». В рамках Програми, яку подала Київська обласна державна адміністрація, обласною радою було прийнято рішення про будівництво школи у селі Микуличі. На будівництво даного об’єкту було виділено 35 млн грн, частина цих коштів була профінансована з обласного бюджету, інша – з Державного фонду регіонального розвитку.

Згідно реєстраційної картки проекту на сайті Державного фонду регіонального розвитку, проект «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі, Бородянського району Київської області» планують реалізувати протягом цього року.

На сьогодні діти в Микуличах змушені навчатися у школі якій вже 120 років. Шкільні приміщення розташовані по різні сторони вулиці, через що учні протягом навчального дня змушені постійно переходити вулицю, що створює небезпеку для їх життя. У закладі відсутні спортивна та актова зала, внутрішні вбиральні та не витримується санітарно-захисна зона, оскільки корпуси впритул прилягають до діючого кладовища.

Читайте ще:  ДТП на Бородянщині: зіштовхнулися мікроавтобус і фура

Теги: Бородянський район, Діти, Довгобуд, Київоблрада, Микуличі, недобудова, СергійЗамідра, школа, ЯрославМоскаленко Розділи: Бородянка, Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *