На Бородянщині колектори вигнали з квартири жінку з дитиною прямо в домашніх капцях

2348 0 -1

Подружжя купило житло в кредит, але не може його виплачувати через курс долара, що зріс, як повідомляє «Сьогодні».

За борги по кредиту колектори вигнали з квартири жінку прямо в домашніх капцях, разом з дитиною. Це сталося в селищі Немішаєвому на Бородянщині. Така ж загроза «нависла» ще над вісьмома родинами з того ж будинку.

Зараз вхідні двері квартири подружжя Борисенко опечатані. Пару поки прихистили друзі. П’ять років тому подружжя купило житло в кредит. Але займали гроші не в банку, а житловому кооперативі, у забудовника. Щомісячна оплата – 500 доларів. Однак за рік курс «зеленого» різко зріс.

«Гроші платили, але не ту суму, яка була прописана, тому що 500 доларів на той момент, якщо курс був 8, це була одна сума, а якщо 25, то ця інша», – говорить Василь Борисенко, позичальник.

За словами подружжя, щомісяця вони виплачували по триста доларів. Просили власників кооперативу реструктуризувати борг, але ті відмовили. І подали до суду. Вердикт: виселити Василя Борисенка, однак його дружина з дитиною мала право там жити.

«До квартири вдерлося чоловік 15 кремезних чоловіків, взяли ключі. Наступає на мене чоловік два метри зросту зі словами “жінко, залиште приміщення”, я задом вийшла з квартири», – розповідає Тетяна Борисенко, позичальник.

Читайте ще:  Інститут картоплярства відсвяткував 50-річчя

Адвокат сім’ї, Леонід Іжевський, називає такі дії власників кооперативу рейдерським захопленням і шахрайством.

«Юридична особа, вони скористалися печаткою і створили заднім числом такий же точно слово в слово договір про спільну пайову участь. Є всі ці документи, так би мовити, липові», – говорить Леонід Іжевський, адвокат позичальників.

У таку ж пастку потрапили ще вісім сімей.

«Хотіли оформити право власності на квартиру, але нам цього не дали, стали залякувати. Тобто на нашу квартиру у нас договір, який дійсний. У них два своїх договори, тобто це шахрайство, підроблені договори», – говорить Ірина Сорока, позичальник.

Ми намагалися зв’язатися з забудовниками, але вони зараз живуть в США. Їх представник відмовився надати нам контакти.

«Без дозволу своєї клієнтки письмового я не маю право коментувати цю ситуацію. Я не уповноважений давати контактні дані нікому і дозволу від неї я не отримував», – говорить Михайло Славьянін, представник власників житлового кооперативу.

Зараз позичальники готові відмовитися від квартир, якщо їм віддадуть вкладені гроші. Однак поки забудовники на такі умови не згодні і продовжують судитися з боржниками.

Теги: Бородянщина, відео, Гроші, договір, житло, квартира, колектори, кредит, Немішаєве Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

136 queries in 1,779 seconds.