На Білоцерківщині в річці Рось виявили масову загибель риби та раків

858 0 0

На Білоцерківщині в річці Рось виявили масову загибель риби та раків

У селі Глибічка на Білоцерківщині загинуло багато риби та раків. Київським рибоохоронним патрулем у ході проведення рибоохоронних заходів на р. Рось було виявлено загибель водних біоресурсів. Як повідомляє прес-служба Київського Рибоохоронного Патруля, загальна кількість загиблої риби становила близько 80 особин, серед якої: окунь, плітка, плоскирка, розмірами від 4 до 9 см та близько 30 раків. Всі вони мали явні ознаки розкладу та почервоніння в різних частинах тіла.

На Білоцерківщині в річці Рось виявили масову загибель риби та раків

«Вода в заплаві зеленого кольору, з ознаками цвітіння синьо-зелених водоростей та запахом застояної води. З метою встановлення причин і умов загибелі водних біоресурсів Київським рибоохоронним патрулем відібрано з різних місць водойми зразки води та передано до Іхтіопатологічної лабораторії для проведення лабораторних досліджень», – повідомив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Також були підготовлені і направлені листи до Державної екологічної інспекції у Київській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та Київської обласної державної адміністрації.

Фото з інтернет-ресурсів

Читайте ще:  Комітет рекомендує Раді підвищити штрафи за ігнорування ременів безпеки

Теги: Біла Церква, загибла риба, річка Рось Розділи: Біла Церква, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації