Мирослава Смірнова: “Переймаємо європейський досвід, щоб ефективно розвивати район”

655 0 0


Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова виступила на відкритті Центру практичної освіти у місті Сважендз Познанського повіту.

Про це повідомляє прес-служба Києво-Святошинської РДА.

Мирослава Михайлівна зазначила, що досвід Польщі важливий для України, особливо для Києво-Святошинського району, який розвивається надшвидкими темпами, привітала усіх з відкриттям освітньої установи нового покоління та побажала мудрості, розвитку і процвітання. Цей унікальний освітній проект реалізований для професійної підготовки молоді.Загальна вартість об’єкту – понад 45 млн євро. Староста Ян Ґрабковський залучив серйозні інвестиції з Європейського Союзу, щоб втілити цей проект у життя. Заклад обладнаний сонячними батареями, відповідно сам забезпечуватиме себе енергією. Має, у нашому розумінні, невеликий гуртожиток, де створені окремі номери для учнів з обмеженими можливостями.

Сьогодні важливо дати прикладну освіту, щоб молода людина, закінчивши навчання, була кваліфікованим фахівцем. Техніком, механіком, будівельником, електриком, інформатиком, працівником сфери обслуговування тощо. Щоб вміла заробити кошти і утримувати сім’ю. А не бути безробітним з дипломом юриста/економіста на перенасиченому ринку праці. Відкритий центр на сьогодні в процесі обладнання прикладними та наочними засобами навчання.

Читайте ще:  Києво-Святошинський район: відбулася виїзна нарада голови Київської ОДА Олександра Терещука

«Ця проблематика дуже актуальна для нас. Ми потребуємо переформатування освіти у більш практичний вимір. У Києво-Святошинському районі у перспективі ми хочемо будувати такі ж масштабні об’єкти. Тому вивчення міжнародного досвіду з реалізації освітніх, спортивних, культурних та медичних проектів для нас дуже актуальне», – зазначила Мирослава Смірнова.Під час візиту до Познані голова адміністрації домовилася про співпрацю з першим заступником президента регіону Ганновер Корою-Жаннет Херменау. Для Києво-Святошинського району буде корисним досвід одного із найпотужніших регіонів у Німеччині.

Теги: голова Києво-Святошинської райдержадміністрації, Досвід, Мирослава Смірнова, робочий візит Розділи: Головне, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації