Міжнародний табір оздоровив дітей з Києво-Святошинського району

723 0 0

Влітку Благодійна організація “Manna Worldwide” та Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з Церквою Відродження (Київ) організовують табір для дітей, які опинилися в складних сімейних обставинах. З 16 липня  діти, сім’ї яких перебувають на обліку Центру, відпочивають в Коломиії в міжнародному таборі “Camp Willow Park”.

“Camp Willow Park” вже третій рік поспіль приймає малечу з Києво-Святошинського району. Цього разу відпочиває 50 діток. Кожного дня на них чекає насичена та повчальна програма: цікаві спортивні ігри, купання в басейні, біблійні уроки. Допомагає в організації й американська команда, з якою дітки по-трохи вчать англійську мову.

 

  

За словами  директор Міжнародного благодійного фонду “Manna Worldwide” Володимира Резмера, гооловна мета табору –   вивести дітей з  їх з кризових сімей для того, щоб вони могли відпочити, заспокоїтись, оздоровитись.
Діти  відівідали мальовничі Карпати, насолодились чистим гірським повітрям. Були в Яремчі та на Скелях Довбуша.

Нагадаємо, що у Вишневому проходить доброчинна акція “Допоможи дитині зібратися до школи” спрямована на підтримку дітей з малозабезпечених сімей, які збираються піти до садків та шкіл.

Читайте ще:  Кращу багатоповерхівку, під’їзд, двір і вулицю визначать в Бородянці до Дня селища

Теги: #літо#табір#відпочинок#Карпати#cоціальна#програма Розділи: Вишневе, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *