Міський голова Ірпеня йде у відставку

835 0 0

 

Ірпінський міський голова Володимир Карплюк йде у відставку. Про рішення залишити свою посаду він написав на офіційній сторінці в мережі Фейсбук. Згодом його оприлюднили і на офіційному сайті міськради. А до поштових скриньок мешканців Ірпеня вже надійшли ось такі буклети  з відповідним зверненням від Володимира Карплюка. Він пише, його наступна мета – участь у парламентській кампанії через висунення своєї кандидатури до Верховної ради по округу, до якого входить Ірпінь та Приірпіння.

 

У самій міськраді ситуацію не коментувати відмовляються. Втім, соратник та піарник Карплюка Петро Щербина відгукнувся на це рішення постом в одній з соціальних мереж Ірпеня. Пише, що сильний лідер вирішив не царювати на одному місці.

 

Депутат Ірпінської міськради Богдан Мельничук зазначає, така заява не є неочікуваною. Її варто було б зробити  раніше. Адже, за час правління Карплюка втрат значно більше, ніж здобутків.

Прокоментував рішення Володимира Карплюка і голова облдержадміністрації Олександр Горган. Для нього це доволі несподіваний крок. Адже не пригадує подібних прикладів в минулому.

Політтехнолог Денис Богуш вважає,  що рішення про відставку міський голова прийняв і тому, що таким чином намагається уникнути відповідальності. До того ж, останнім часом громада Ірпеня ініціювала чимало акцій спрямованих на інформування про корупціну та протиправну діяльність Володимира Карплюка.

Читайте ще:  В Ірпені новий очільник поліції — Дмитро Литвин

На думку експерта, відставка міського голови може дати справжній позитивний поштовх для розвитку міста.

Нагадаємо, Володимир Карплюк є фігурантом понад 10 кримінальних проваджень. Серед найрезонансніших, справа про мертві душі, коли влада Ірпеня уклала мільйонні підряди з небіжчиком. 26 липня відбудеться сесія Ірпінської міської ради. Ймовірно саме там Володимир Карплюк вже офіційно оголосить про своє рішення.

 

Теги: благоустрій, виконком, Влада, день в історії, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, Карплюк, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *