Мінекономрозвитку та ОДА створять мережу Центрів підтримки підприємництва

508 0 0

pidpriemnitstvo

Міністерство економічного розвитку і торгівлі розпочало роботу з обласними державними адміністраціями щодо імплементації Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року. Так, планується, що Мінекономрозвитку спільно з ОДА створять регіональну мережу Центрів підтримки підприємництва, – повідомляє Урядовий портал.

“Важливо починати перетворювати результати роботи із проектами міжнародної технічної допомоги у сталі інструменти державної політики, адже досі багато проектів в сфері розвитку підприємництва фінансуються за кошти міжнародних донорів. Вкрай важливим є також налагодити зворотній зв’язок із регіонами щодо потреб малих підприємців, що буде запорукою напрацювання дієвих рішень у цьому напрямі”, – зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов на зустрічі з представниками ОДА.

Пріоритетними проектами для реалізації Стратегії МСП мають стати, зокрема:

• створення інформаційного порталу для підприємців на базі офіційного сайту Мінекономрозвитку;
• реалізація пілотного проекту із запровадження механізму часткових кредитних гарантій;
• реалізація пілотного проекту зі створення мережі центрів підтримки підприємництва.
Головним питанням зустрічі стала реалізація пілотного проекту зі створення регіональної мережі центрів підтримки підприємництва (ЦПП), яка має стати ланкою державної інфраструктури підтримки мікро-, малого бізнесу, а також потенційних підприємців, в тому числі з соціально вразливих груп (ветерани АТО, внутрішньо-переміщені особи, молодь).

Читайте ще:  Директор КП "Віта" зустрінеться з громадою Віти-Поштової

Теги: Міністерство економічного розвитку і торгівлі, ОДА, стратегія розвитку, Центр підтримки підприємництва Розділи: Новини, Україна
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *