Межі столиці розширюються: Коцюбинське може стати Києвом

465 0 0

 

27 вересня Київрада ухвалила рішення звернутися до Верховної Ради України з проханням приєднати селище Коцюбинське до Києва. За це проголосувало 90 депутатів. Майже всі, хто був на той час у залі. А от у мешканців селища такої одностайності нема.
Пропозицію про приєднання до столиці ініціювали жителі Коцюбинського на громадських слуханнях 3 березня 2018 року.
Хоча є чимало таких, хто вважає це опитування незаконним. Одна з основних причин – боротьба за Біличанський ліс. Громада Коцюбинського боронить його вже впродовж багатьох років від спритників, які поділили ліс між собою та чекають нагоди, щоб забудувати. Рішення, яке б задовільнило більшість мешканців селища, – надати лісу статус національного парку.
Та, щоб вже зараз не казали мешканці Коцюбинського, остаточне рішення тепер за Верховною Радою. І буде воно не простим. Кілька потужних фінансових груп поклали на селище око. Надто ласий шматок – землі селища, практично, в межах столиці.

Читайте ще:  Вишгородські ліси потопають в смітті

Теги: Влада, Депутати, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, міська рада, Погляд, приєднання, Приірпіння Розділи: Коцюбинське, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації