Мешканці ЖК “Затишний” обурені появою будівельних “побутівок”

558 0 0

 

Обурення мешканців житлового комплексу “Затишний” не знижує обертів. 16 серпня на комунальній території біля їхніх пятиповерхівок з’явились два будівельних контейнера. Мешканці запевняють, що “побутівки” перенесли краном безпосередньо з будівництва ЖК “Синергія 2+”, яке зводить будівельна група депутата від “Нових облич” Ігоря Оверка. Жителі вважають, що “побутівки” невідомого походження можуть нести загрозу для їхнього життя.
На місце події приїхали представники муніципальної варти та поліції. Проте, ні власника “побутівок”, ні представників комунального підприємства “Контроль благоустрою міста” на місці не було. Журналісти “Погляду” навідалися до установи, щоб дізнатись чи є відповідний дозвіл на розміщення будівельних “побутівок”, яких на даній території виявилося не лише дві.
Тож, дані об’єкти обіцяють ліквідувати протягом двох тижнів

Читайте ще:  Фестиваль кінних лучників в Древньому Києві

Теги: Безпека, благоустрій, Влада, екологія, Житловий комплекс, забудова, забудовник, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Обурені мешканці, Погляд, Приірпіння, Проблема Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *