Мешканці Приірпіння фіксують стихійні смітники на е-сервісі «Ecomapa.gov.ua»

470 0 0

Впродовж вихідних жителі Приірпіння вирушали улюбленими маршрутами відпочити в лісові зони. Там ними були зафіксовані численні стихійні смітники. Це стало приводом кількох публікацій в соцмережі Фейсбук, зокерма у пабліку Ірпінь Daily / Ирпень, а також внесення фотофактів до електронного сервісу Мінприроди “Екомапа”.

екомапа

карта позначених ірпінчанами звалищ сміття в районі вулиці Київської поруч з Ірпенем

Вже зараз на сайті можна побачити відповідні звернення та їхній статус “в роботі”. Відреагувати на звернення громадян держава має впродовж 30 календарних днів.

екомапа

статус звернень про місця стихійних смітників у Приірпінні

Довідка:

В Україні діє електронний сервіс «Ecomapa.gov.ua», який включає інтерактивну мапу сміттєзвалищ України.
Метою створення електронного сервісу є проведення оперативного реагування на всі наявні несанкціоновані сміттєзвалища та стихійні засмічення та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

Даний сервіс постійно оновлюється, кожен може зайти на сторінку сервісу, зареєструватися і залишити повідомлення про звалище. Ця інформація обробляється та надсилається у вигляді звернень громадян до відповідних органів для вжиття заходів щодо ліквідації виявлених засмічень.

Читайте ще:  Кримінальні провадження щодо території біля ДСО

Також електронний сервіс включає мобільний додаток на базі кількох програмних систем, який дозволяє кожному громадянину України сфотографувати будь-яке сміттєзвалище та надіслати фото на веб-портал https://ecomapa.gov.ua

Відтепер кожен, у кого є смартфон, може спробувати вплинути на ситуцію щодо стихійних сміттєзвалищ. Закачавши безкоштовний мобільний додаток, є версія і Android, і iPhone, та надіслати фото на інтерактивну мапу Міністерства природних ресурсів.

 

 

 

Екомапа

Ecomapa.gov.ua – інтерактивна мапа сміттєзвалищ, яку Мінприроди запустило у вересні

Модератори Мінприроди опрацьовують фото та вносять їх на мапу, направляють звернення до відповідних органів влади, які відповідають за прибирання сміття. За законом, на все про все відведено 30 календарних днів.
На сайті Міністерства зазначено, що: “згодом  буде виконуватися перевірка  стосовно звернень, які були розміщені раніше”.

Будемо стежити за вирішенням питань ліквідації зареєстрованих через електронний сервіс стихійних сміттєзвалищ у Приірпінні. Закликаємо небайдужих долучатись до інформування про випадки незаконного розміщення сміття. Зробимо наш край чистим!

 

 

Теги: екомапа, екосвідомість, ірпінь, ліси, Мінприроди, небайдужі громадяни, Приірпіння, стихійні сміттєзвалища Розділи: Ірпінь
share TWEET SHARE share
Схожі публікації