Мешканці Бородянки самостійно спіймали озброєного злочинця

758 0 0

В редакцію ІА «Погляд» написала мешканка Бородянки Марія, розповівши про ситуацію, що трапилася на початку тижня.
«Я живу на «Стариках», сьогодні спостерігали всім закутком надзвичайну ситуацію – наш сусід затримав озброєного злочинця, який перед цим встиг поранити в обличчя одного з мешканців вулиці. Вдячні сусіди хотіли б, щоб про подвиг Миколи Хорошилова дізналися в Бородянці».

Місце, на якому трапилася «надзвичайна ситуація» для Бородянки

Журналіст ІА «Погляд» вирушив на місце події аби з вуст очевидців дізнатися, що трапилося і як розвивалися події під час такої «надзвичайної ситуації» для Бородянки.
«Я була у дворі, коли раптом почула «бах». Вибігла, думаю, може петарди зривають, аж раптом бачу біля лавочки на повороті юрба людей», – розповідає мешканка Бородянки пані Галина, – «Через що саме виникла суперечка між молодиками не знаю. Коли я підбігла, побачила, що у чоловіка, в якого стріляли, все обличчя було в крові та розірвана губа, а той, що стріляв – тікає. До місця, де все трапилося підійшов зять моєї сусідки, майор поліції у відставці, я й кажу «Колю, дожени його, злови» – і Коля почав за ним бігти. Аж тут Олена вийшла з крамниці, не розгубилася сіла в машину і разом з Колею аж на горбах зловили того хлопця. Сусіди викликали поліцію і передали їм стрілка».
Всі мешканці «закутка» на початку вул. Центральній пишаються своїми сусідами, Миколою Хорошиловим та Оленою Цуруль. І досі не вірячи, що таке могло трапитися у їхньому районі, вони кажуть, що розуміння того, на яку небезпеку себе наражали відважні сусіди прийшло тільки тепер. «Герої вулиці» в свою чергу відповідають, що у подібній ситуації так має поступити кожна людина.

Читайте ще:  У Бородянці заборонять продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв вночі

Теги: Бородянка, злочинець, Микола Хорошилов, озброєний злочинець, Олена Цуруль Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

141 queries in 1,461 seconds.