Мер Бородянки прозвітував про свою роботу

598 0 0


Бородянський селищний голова Олександр Сахарук на своїй сторінці у соціальних мережах про роботу, що була виконана за останній час в селищі та подякував мешканцям, які не замовчують проблеми, які є в Бородянці.

Зокрема, Олександр Сахарук написав:

«Шановні друзі! Щиро вдячний вам, що не замовчуєте проблеми селища. Прагнемо максимально втілити в життя всі можливі натепер зміни на краще в благоустрої Бородянки, виходячи з фінансів та програм розвитку.
Нещодавно 47 дитячі каруселі, гірки та гойдалки встановлено в різних мікрорайонах відповідно до звернень депутатів.
Завершено облаштування даху будинку вул. Центральна, 427, там же буде встановлено водостоки. Зроблено новий дах на буд. Центральна, 324 та розпочато в буд. 336. Плануємо завершити роботи до кінця жовтня.
В доповнення до вже працюючих у Бородянці 24 вебкамер спостереження на прохання жителів ми встановили ще 7 – біля гаражного кооперативу «Старт», школи № 1 та вокзалу. Крім цього на прохання МНС окрема камера спостерігає тепер за поймою річки Здвиж, де на торфовищах раніше було багато пожеж.
Щира вдячність за підтримку обласним депутатам – за рахунок співфінансування заасфальтовано відрізок дороги та тротуар найстарішої вулиці селища – вул. Семашка, а також тут триває облаштування водогону від газоскладу до Окружної.
Все буде Бородянка!»

Читайте ще:  "Підсумки тижня" від журналістів Інформаційної агенції "Погляд". 14.09.2018

Теги: Бородянка, Бородянський селищний голова, Олександр Сахарук Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації