Медики радять підписати декларацію з сімейним лікарем

855 0 0

 

Ще 2-го квітня в Україні запрацювала нова реформа по вибору свого сімейного лікаря. Для цього потрібно знайти найближчий медичний заклад та взяти із собою необхідні документи.

“Погляд” вирішив перевірити, як насправді працює нова реформа в Ірпені. Тож йдемо до амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1. У реєстратурі нам детально описують процедуру.

Після цього – радять шість сімейних лікарів. Кожен із них приймає пацієнтів у різних кабінетах. Інформацію про досвід і кваліфікацію спеціалістів нам не надають. Тож йдемо до тих лікарів, до яких записалося найбільше людей. У потрібному кабінеті вже укладає свою декларацію із сімейним лікарем мешканка Ірпеня Ангеліна Маслова. Їй дають спеціальний бланк та пояснюють, як його правильно заповнювати.

Дані вносять до єдиної системи “Електронне здоров’я” . Відтак, після підписання декларації медичну консультацію можна буде отримати у будь-якому місті країни.

Вже після підписання документів 80-річна Ангеліна Маслова ділиться своїми враженнями.

А ось інші мешканки Приірпіння вважають таку процедуру важливою, але незрозумілою.

Читайте ще:  Майже кожна друга родина на Білоцерківщині отримує підтримку від служб соцзахисту

Тим, хто так і не встигне підписати декларацію до 1 січня 2019 року, доведеться за медичні послуги платити.

Отже, лікарі закликають не відкладати підписання декларації. Та просять це зробити вже до 1-го вересня.

Теги: благоустрій, Бородянка, Бородянський район, Буча, Вишгород, Вишгородський район, Влада, Ворзель, Гостомель, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, Медицина, Погляд, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *