Майбутні поліцейські розпочали стажування у Василькові

198 0 0

До поліції Василькова 9 січня прибули 25 курсантів Національної академії внутрішніх справ, щоб пройти навчальну практику та стажування у секторах превенції і кримінальної поліції, а також у слідчому відділі поліції Васильківщини та Фастівщини. Уже в цьому році семеро з них, які є студентами 4 курсу, стануть офіцерами і поповнять ряди працівників Васильківського відділу поліції.

Майбутні поліцейські розпочали стажування у Василькові

Майбутніх поліцейських у перший день практики зустріли начальник Васильківського відділу поліції полковник поліції Василь Первак, заступники з основних напрямків діяльності та начальники секторів превенції та кадрового забезпечення. Вони загострили увагу курсантів на обов’язковому дотриманні дисципліни і законності заходів особистої безпеки та транспортної дисципліни.


Наприкінці зустрічі керівник підрозділу зазначив, що курсанти завжди можуть розраховувати на підтримку з боку своїх наставників та керівництва відділу поліції.

Джерело: Поліція Васильківщини

Читайте ще:  У Калинівці на Васильківщині поліція врятувала психічно нездорову жінку-втікачку

Теги: курсанти, навчання, поліцейські, Поліція Васильківщини, правоохоронці, практика, стажування Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації