Ловися рибка…

765 0 0

У Гатному відбувся унікальний для України дитячий фестиваль “Gatne Kids Fishing Festival”. Його особливість – змагання із риболовлі. Дійство проходило в урочищі “Доброго дуба”.

Як зазначали організатори, мета заходу – розвиток риболовного спорту серед дітей, підвищення спортивної майстерності, та удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям, а найголовніше – пропаганда здорового способу життя. Ініціатором фестивалю став Віталій Смовж, який кілька років активно займається даним видом спорту. “Ідея провести захід та зробити його щорічним виникла спонтанно.”,- говорить Віталій.- “І, буквально, за вечір ми знайшли медценатів та почали підготовку. Взагалі, рибалка, для мене – це можливість перезавантажитись, відійти від буденності, відпочити.”

Змагання проводится в особистому заліку у два тури. Тривалість одного туру 2 год. 30 хв. Загальна тривалість турніру – 5 год. Берегова лінія ділилася на сектори, кількість яких дорівнював кількості учасників, які брали участь в змаганнях. Ширина сектора 10 м. Ловля риби дозволялась будь-якими поплавочними снастями. Після завершення змагань учасники прибирали з сектору сміття, а вся виловлена риба поверталася у водойму.

Читайте ще:  Фастівські правоохоронці вилучили у чоловіка коноплі

Найкращими на фестивалі були Іван Смольников, Богдан Зверховський, Іван Рудик та Лев Чмир. На маленьких спортсменів та їх вболівальників чекали смачний плов, приготовлений на вогні, а також подарунки: за призові місця – професіональні вудилища Brain Alborella 300, а за перемогу – неймовірно чуттєва карбонова вудочка Brain Phantom 400.

продовж усього дня на фестивалі всі бажаючі могли пострибати на батуті, а для дітей організували аніматорів-піратів, аквагрим, шоу мильних бульбашок, конкурси та дитячу дискотеку.

Віталій Смовж цього сонячного дня почув багато приємних слів та кілька сотень «спасибі» від односельців та гостей фестивалю. А тому зараз має намір зробити «Gatne Kids Fishing Festival» традиційним заходом.

Теги: #Фестиваль#Гатне#рибалка#kids#fishing Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *