ЛГБТ спільнота у Тарасівці: новий фейк для жителів села

1143 0 0

Вранці 7 липня мешканці села Тарасівка знайшли під дверима своїх осель цікаві листівки. В чотирьох інформаційних буклетах розповідається про розвиток ЛГБТ-спільноти в селі та про активну участь у цьому русі опозиційного депутата Тарасівської сільської ради Юрія Середи.

Зокрема, у листівках сказано, що депутат захищає права геїв, лезбійок, бісексуалів і трансгендерів, є членом ЛГБТ-організації в Тарасівці та виступає за узаконення одностатевих шлюбів. Інформацію ілюструють фотографіями з Юрієм Середою на гей-параді, що пройшов 14 червня у Києві.

Юрій Середа одразу прокоментував бюлетень на своїй сторінці у Facebook. «Як на мене, так це вже агонія влади та забудовників, які всіма можливими та неможливими способами тиснуть на мене, як на депутата, який з колегами протистоїть їм», – пише депутат. Свій пост він ілюструє двома фото – одне з листівки, інше – випадкове зображення гей-параду з інтернету. У порівнянні яскраво видно, що фото з бюлетеню – фотошоп.

Громадський активіст Володимир Гуцуляк ввавжає, що до розробки бюлетеня причетний голова Тарасівської сільської ради Володимир Сизон. «Краще б за ці гроші (немаленькі), які ти викинув на цю мерзоту (підробку і фотошоп) – витратив би на якусь добру справу – заасфальтував дорогу в селі, чи побудував стадіон…», –  написав у Facebook громадський активіст.

Читайте ще:  Черговий зухвалий напад на автобуси 332 та 403а маршрутів "Бровари - Київ"

Мешканці одного з будинків, в якому розповсюдили бюлетень, зафіксували на камеру, як невідомий розкладав листівки у поштові скриньки. Це відео оприлюднили у Facebook, і тепер просять впізнати розповсюджувача та повідомити на адресу Тарасівсько сільської ради.

Теги: Тарасівка, фейк, Юрій Середа Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *