Києво-Святошинська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області інформує

678 0 0

Києво-Святошинська ОДПІ  нагадує, що згідно з листом Казначейства від 16.08.2018 № 36038/5, граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчився 10.09.2018.

Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

У зв’язку з цим, платникам податків при заповнення розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018 на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на Веб-сторінках ДФС України, Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві.

Читайте ще:  Злочин на Білоцерківщині: катував та підпалив

Теги: Києво-Святошинська ОДПІ, платники податків, рахунки зі старими реквізитами Розділи: Боярка, Вишневе, Горенка, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share