Круглий стіл “Роль регіональних телеканалів в розбудові громадянського суспільства місцевої громади”

755 0 0

Місія місцевого телебачення – стати 4-ю владою в демократичному суспільстві. Про це  говорили на круглому столі, що відбувся у приміщенні Національної Спілки Журналістів України. Керівники регіональних телеканалів та провідні медіаексперти розповідали про значення регіональних телеканалів у розбудові громадянського суспільства та місцевої громади. Нині місцеве телебачення має об’єктивно висвітлювати усі події в регіоні. Про це, зокрема, говорили керівник ІА “Погляд” Олексій Зіневич та керівник білоцерківського телаканалу “Крокус” Денис Богуш.

На думку засновника інформаційної агенції “Погляд” Олексія Зіневича, головна місія регіональних телеканалів  –  розвиток громадянського суспільства, підвищення обізнаності та компетентності громадян у соціально-економічній і політичній сфері, зростання їх впевненості у власній можливості впливати на регулювання й управління ресурсами громади. Важливо, щоб регіональні телеканали висвітлювали гострі та важливі для суспільства теми, які провладні ЗМІ, зазвичай, не беруть до уваги.

Сьогодні інформаційної агенція “Погляд” – це не лише телеканал, а й періодична газета, офіційний сайт “Погляду” та інформаційний портал “Ірпінь онлайн”. Телеканал   значно розширив мережу кореспондентських пунктів. А контент Погляду – не лише новини, а й чимало різноманітних програм.  Завдяки цьому дивляться “Погляд” як молодь, так і люди старшого віку.

Читайте ще:  Києво-Святошинський район має таланти!

Серед запрошених медіаекспертів круглого столу — керівник проекту “Право на владу” на 1+1 Сергій Мамаєв, та редактор цього ж проекту Андрій Богданович. Вони поділилися своїм досвідом роботи у регіональних ЗМІ. Адже самі піднімали регіональне телебачення на Кіровоградщині майже з нуля.

Всі новини подавали об’єктивно та критично. В результаті, за досить невеликий період роботи вдалося значно підняти рейтинги програм. А найголовніше — завоювати довіру  глядачів до нових проектів.

Також спікери підкреслили — регіональні ЗМІ, що не залежать від місцевої влади, зараз виходять на новий рівень,  та мають змогу конкурувати з національними. А об’єктивні та гострі сюжети про проблеми в регіоні — задовольняють потреби населення в інформації.

Регіональні телеканали нині мають контролювати ресурси громади, висвітлювати в повному обсязі проблематику регіону, а також формувати місцевий патріотизм. А перспективу розвитку регіональні ЗМІ мають завдяки безпосередньому контакту з глядачем. З такими висновками у підсумку погодилися усі учасники круглого столу.

Теги: Бородянка, Бородянський район, Буча, Вишгород, Ворзель, газета, Гостомель, день в історії, Зіневич, ЗМІ, ирпень, ірпінь, Ірпінь онлайн, історія, київщина, коцюбинське, круглий стіл Зіневич, Немішаєве, Погляд, Приірпіння, СМИ, Телебачення, Телеканал Розділи: Бородянка, Буча, Вишгород, Вишневе, Ворзель, Горенка, Гостомель, Ірпінь, Київщина, Коцюбинське, Новини, Обухів, Україна
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *