Комунальне підприємство Петропавлівської Борщагівки отримає базу, вартістю в майже 22 мільйони

168 0 0

На сайті електронних закупівель ProZorro з’явився тендер на додаткові роботи по будівництву бази комунального підприємства “Благоустрій”, що у Петропавлівській Борщагівці. На додаток до стартових 15 мільйонів гривень, КП виділить ще більше 6 мільйонів.

У електронному документі йдеться про те, що при будівництві виникли обставини, через які на спорудження бази довелось виділити ще 6 735 239 мільйони гривень. Роботи продовжуватиме ТзОВ “Глобалресурс”, який і починав роботи, адже “такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором”. При цьому жодних деталей щодо робіт, які будуть виконуватись, у тендері не наведено.

Взагалі будівництво бази мало завершитись ще 31 грудня 2017 року (якщо вірити умовам, вказаним у тендерному документі). Для комунального підприємства “Благоустрій” планували збудувати двоповерхову будівлю по вулиці Білогородській 2-А. Згідно технічного завдання, підготовку фундаменту планували на поверхні в 100 квадратних метрів, а отже загальна площа споруди – приблизно 200 квадратних метрів.

Останні ремонтні роботи, згідно з тендером, мають завершити до 30 квітня цього року. Після цього комунальне підприємство переміститься з будівлі сільської ради у новозбудоване приміщення.

Читайте ще:  Більшість макарівців вважають, що дороги у селищі небезпечні для велосипедистів

Теги: благоустрій, Будівництво, господарська будівля, договір, електронні закупівлі, Комунальне підприємство, Петропавлівська Борщагівка, тендерні процедури Розділи: Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації