Карплюк — майстер “перевзування у повітрі”: від од забудовнику “BGM” до анафеми на адресу ошуканих інвесторів-новоселів

3745 0 5

Перебуваючи на посаді ірпінського міського голови, Володимир Карплюк усі ці роки відшліфовує своє вміння швидко “перевзуватися у повітрі”. Зміна думки залежить від того, як йому вигідно на даному етапі.

Один зі свіжих прикладів — ситуація, що склалася в Ірпені навколо семи недобудованих житлових комплексів: «Панорамний», «Панорамний-2», «Fresh City», «Алфавіт», «Княжий двір», «Южний» та «Sherwood Park».

Усі ці проблемні будинки знаходяться в мікрорайоні «Благодатний». Житло не введене в експлуатацію з різних причин. Дякуючи аферистам, більше 1000 родин поки залишаються без даху над головою.

Люди, ошукані фірмами ТОВ «BGM» і ТОВ «ФРЕШ ЛТД», провели збори інвесторів. Вони фактично звинуватили міську владу на чолі з Карплюком у “кришуванні” забудовників.

Натомість мер винними назвав громадян, які вклали кошти у новобудови: “Це ваша проблема, що ви помилилися із забудовником”.

Мовляв, земля і містобудівна документація на ці будівлі видавалися “попередниками”. І до 2016 року міська влада не мала повноважень втручатися у цей процес.

Проте на відео зі зборів інвесторів «BGM» від 6 липня 2014 року Карплюк розпинається у похвалах на адресу Ігоря Вишнякова, який контролював згадану фірму.

Колишній депутат Ірпінської міської ради, член фракції карплюківської партії “Нові обличчя” сьогодні перебуває у “бігах”, переховуючись від обурених інвесторів та правосуддя.

Читайте ще:  Сортування сміття "по - бариспольськи"

Карплюк переконував людей, що знає Вишнякова як порядну людину. Мовляв, він завжди дотримується даного слова, із майже ста ірпінських забудовників належить до 3-4 з тих, які споруджують якісно, не порушують строки здачі в експлуатацію.

Тож будьте уважні: коли мер Ірпеня Володимир Карплюк радить купувати квартиру в певного забудовника — ретельно перевіряйте документи. Бо вже завтра він може сказати: у тому, що ви помилилися забудовником, винні ви самі!

Теги: афери, бгм афера, Карплюк, квартири Розділи: Головне, Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *