Калинівська школа на Васильківщині – один із проектів #НОП (Новий Освітній Простір)

825 0 0

У Васильківському районі вже розпочате і триватиме до 2019 року оновлення Калинівської школи №1 відповідно до сучасних стандартів. Цей навчальний заклад входить до програми проекту Нового Освітнього Простору (#НОП), який реалізує Мінрегіон спільно з Міністерством освіти і науки України та представниками влади на місцях у рамках освітньої реформи «Нова Українська Школа».

Оновлений хол Калинівської школи №1 на Васильківщині
У зв’язку з цим нещодавно відбулася виїзна нарада в Калинівському НВК №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ», де були присутні Голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, директор Калинівського НВК №1 Оксана Петренко, голова Калинівської селищної ради Юлія Олексенко та представники Калинівської селищної ради і відділу освіти райдержадміністрації.

«Це другий навчальний заклад у Васильківському районі за кількістю учнів, який налічує близько 800 дітей, – розповів Владислав Одинець. – Тож він постійно змінюється на краще».
Як повідомила Васильківська районна держадміністрація, на нараді йшлось про основні роботи у школі, які розпочаті в поточному році і мають бути завершені в наступному. Серед головних пріоритетів на вдосконалення це: актова зала; steам-лабораторія для вивчення природничих наук, вчительська кімната, радіорубка (приміщення для майбутніх журналістів та радіоведучих, рекреаційна зона для блоку «Інтелект». Також велику увагу буде приділено фасаду школи – частина його стане яскравою та сучасною.

Читайте ще:  В Бородянці пройшла акція «Голуб Миру»

Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

124 queries in 1,360 seconds.