Кабмін заборонив боржникам продавати автомобілі

638 0 0

Кабінет міністрів заборонив перереєстрацію та зняття з обліку транспортного засобу (ТЗ) в разі наявності відомостей про його власника в Єдиному реєстрі боржників.

Відповідну постанову уряд прийняв на засіданні 22 серпня, – передає “Інтерфакс-Україна”.

Єдиний реєстр боржників є складовою частиною автоматизованої системи виконавчого провадження. Його мета – запобігання відчуження майна боржником, внесеним до реєстру.

До нього вноситься інформація про осіб, що мають заборгованість по сплаті періодичних платежів більше трьох місяців, зокрема аліментів, сплата яких здійснюється в межах виконавчого провадження.
Кабмін вніс відповідні зміни до Порядку держреєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, самохідних машин на шасі автомобілів, мотоциклів, причепів та напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів, мопедів.

Згідно з документом, зокрема, в ході держреєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку ТЗ уповноважені особи сервісного центру МВС перевірятимуть відомості про його власника в реєстрі боржників і робити відповідну позначку на заяві власника авто.

Раніше Міністерство юстиції відкрило он-лайн реєстр осіб, які не сплачують аліменти.

Читайте ще:  У Білогородці проведуть молодіжні змагання з гирьового спорту
Фото із відкритого доступу мережі Internet

Теги: Єдиний реєстр боржників, перереєстрацію та зняття з обліку, транспортний засіб Розділи: Новини, Україна
share TWEET SHARE share
Схожі публікації