Кабельне телебачення в Україні може подорожчати

215 0 0

Кабельне телебачення в Україні може подорожчати

З нового року можуть значно подорожчати послуги платних телевізійних сервісів, зокрема кабельне телебачення, IPTV. Абонентська плата може зрости на 15-40%, залежно від регіональних особливостей, набору телевізійних телеканалів.
Причин багато. Основними з них є суттєве підвищення плати за використання авторських прав, необхідність збільшення заробітної плати працівникам галузі, плати за електроенергію тощо. Так, мінімальні тарифи за доступ до пакетів лише з українськими телеканалами можуть складати приблизно 56-70 грн, залежно від благополуччя регіону. Але, скоріше за все, тарифи можуть бути і вищими, оскільки провайдерам доводиться також витрачати значні кошти на закупівлю прав на ретрансляцію розважальних іноземних телеканалів для того, щоб зацікавити абонента і створити додаткову цінність телевізійної послуги у порівнянні з безкоштовною ефірною цифрою»
В кількох опитаних, операторів, які надають послуги кабельного телебачення в Яготині, та Березані ​думають над підвищенням вартості послуг. Але поки конкретних цифр не назвали.
Додавши також, що ціни можуть змінитися, або з нового року, або з 1 червня.

Читайте ще:  Кладовище в Тарасівці: суд знову перенесли

Розділи: Баришівка-Березань, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share