Інтерактивна система «UVAGA» дісталася Василькова…

378 0 1

Губернатор Київщини Олександр Горган «привіз» у Васильків новітній проект «UVAGA» та взяв участь в обговоренні проблемних питань району.

Губернатор Київщини Олександр Горган у Василькові
У Василькові відбулася розширена нарада за участі голови КОДА Олександра Горгана, на якій були розглянуті найактуальніші для мешканців району питання. Зокрема губернатор Київщини зосередив увагу на найгостріших проблемах Васильківщини, а саме – на якості автошляхів, нестачі ліків за програмою «Доступні ліки» та загрозі закриття поштових відділень у кількох селах району.
Голова Васильківської райдержадміністрації Владислав Одинець доповів про хід ремонтних робіт дороги с. Перевіз – с. Плесецьке, ліквідацію незаконних звалищ у деяких населених пунктах Васильківського району, припинення роботи незаконної ГЗС на території смт. Глеваха, про ремонт дороги в напрямку до с. Яцьки від с. Червоне.
Голова Васильківської райради Наталія Баласинович звернула увагу присутніх на певні недоліки програми «Доступні ліки» та обмежені можливості районного бюджету для забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет. Також доповідач висловила свою думку щодо реорганізації роботи Васильківського районного підрозділу «Укрпошти», адже в кількох селах району виникла реальна загроза закриття поштових відділень. Губернатор Київщини підтримав необхідність їхнього збереження у селах.
У свою чергу Олександр Горган презентував жителям Васильківщини інтерактивну систему локалізації проблем – «UVAGA». Це спеціально розроблений для Київської області проект, завдяки якому кожен мешканець може подивитись онлайн на сайті https://uvaga.ua/, як влада реагує на повідомлення громадян про порушення в сфері виробництва, екології, землекористування тощо. За словами губернатора Київщини, тепер інформація про роботу місцевої влади буде оперативно доступна усім громадам Васильківщини з першоджерела.

Читайте ще:  Мобільний пункт зі збору вторсировини у Клавдієвому: Як позбутися непотребу без шкоди для довкілля? Здати його на переробку!

Фото – з офіційної сторінки Васильківської районної ради у мережі Facebook.

Теги: актуальні питання, Васильків, губернатор, нарада, Олександр Горган, проект "UVAGA" Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

142 queries in 1,566 seconds.