Інклюзивний простір для дітей та молоді вже скоро буде у Вишгороді

823 0 0

Вже зовсім скоро у Вишгороді відкриється перша в Україні інклюзивна навчальна станція кейтерингу та сервісу.
Ми готуємо простір для дівчат та хлопців, що живуть мріями про високу кухню, без обмежень за станом здоров’я, оцінками у школі чи статками батьків. Це місце для спілкування, смакових експериментів та нових кулінарних звершень… Але локацію, поки тримаємо в секреті. Тому, поки ви шукатимете “епіцентр смаку” у Вишгороді, трохи відкриваємо завісу й додаємо до вашої ранкової кави маленький кулінарний бекстейдж. Ми вже спробували вишукане морозиво та молочні коктейлі від юних кулінарів… Це дуже смачно.. Дочекайтеся!”, — повідомив Міжнародний благодійний фонд  Жовто-Блакитні Крила“.

Мобільна інклюзивна навчальна станція кейтерингу та сервісу AllInclusiveBox створена в рамках проекту “Розбудова інклюзивного простору для дітей та молоді м. Вишгород та Вишгородського регіону” за ініціативи Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Жовто-Блакитні Крила за фінансової підтримки Lipoid Foundation.

Читайте ще:  У с. Гнідин, Бориспільського району згоріло людське житло

Теги: Вишгород, інклюзивна навчальна станція, інклюзивний простір, станція кейтерингу та сервісу Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

143 queries in 1,601 seconds.