Хто відповідатиме за спиляні дерева поблизу Бородянки?

780 2 0

Бородянська Поліція обіцяє якнайшвидше знайти винних у незаконній рубці дерев поблизу Бородянки.

«На сьогодні триває активна фаза слідчих дій, застою по цій справі не буде, з кожним днем будемо крокувати вперед», – повідомили ІА «Погляд» у Бородянському відділенні поліції.

Нагадаємо наприкінці минулого тижня активістам вдалося зупинити незаконну вирубку дерев уздовж траси при виїзді із Бородянки, про що вони повідомили у соціальних мережах:

«Від Бородянського будинку інтернат до сміттєзвалища біля с. Нове Залісся, ділки випиляли безліч дерев різних порід, в тому числі і дубів. Діаметр стовбурів деяких дерев доходив до півтора метрів».

Аби зафіксувати правопорушення активісти викликали наряд поліції.

«У цих лісопильників не виявилося абсолютно ніяких документів: ані на роботу по спилюванню дерев, ані на їх транспортування», – розповів журналісту ІА «Погляд» один із активістів Олександр Маринич.

За фактом правопорушення поліцією було відкрито кримінальне впровадження за статтею 356, «Самоуправство». На сьогодні тривають слідчі дії, поліція опитує всіх осіб, які можуть бути причетними до даної справи.

Читайте ще:  Фастів футбольний: стартує зимова першість

«Справа ще до кінця не доведена, аби можна було пред’являти підозри. Коли наряд поліції виїхав на виклик, відбувалася саме погрузла деревини, а осіб, що дали відповідні розпорядження вже не було. На сьогодні зроблено багато запитів у різні структури, чекаємо відповіді», – прокоментували про хід справи по «рубці дерев» у Бородянському відділенні поліції.

В свою чергу у Бородянській селищній раді журналісту ІА «Погляд» повідомили, що розпорядження щодо проведення даних робіт у селищній раді не підписувала, адже ця територія знаходиться за межами Бородянки.

Теги: Бородянка, Бородянська селищна рада, Бородянське відідлення поліції, вирубка лісу, Нове Залісся, Олександр Маринич, полція, рубка дерев Розділи: Бородянка, Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Коментарі
  1. -

    Полная брехня !!! я ни какой не АКТИВИСТ !! ни каких комментариев журналистам “ПОГЛЯДУ ” я не ДАВАЛ, и их, журналистов, не видел вообще !! ПО ФАКТУ НАЛИЧИЯ ДОКУМЕНТОВ У ЛЕСОКРАДОВ – я не мог знать!!! ст 356 КК по какой возбуждено уголовное дело – то это уже смешно- по ней оштрафуют лесокрада на 170 гр- и то его не арестовали =– так что и этот щтраф , за вагон украденного леса не кому будет выписать !! А статью эту “ПОГЛЯД” написал , что бы оправдаться перед людьми за то, что отказались и побоялись приехать пол моему вызову и сделать репортаж о преступлении. головы Бородянского сельсовета Спахарука А.В. , на месте преступления! Так что вам полное не доверие и призрение !!!

  2. -

    В этой статье написано- что полиция обещает найти виновного в краже леса– не смешите !! А если бы вы приехали по моему вызову на место преступления и снимать для телевидения вашего телерепортаж– то узнали бы !! Что именно полиция, оперативная группа, которая выехала на место преступления не захотела не то что задержать, но даже опросить исполнителя этого преступления на месте–Это была депутат сельсовета села Пилиповичи Дидэнко А., помощница и/о головы райрады Бородянского района Черкашина и его помощница по партийным делам партии “Батькивщина ” Это говорит о том , что вы абсолютно не независимое СМИ-

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *