Гроші є – доріг немає

603 0 0

На черговому засідання сесії Української міської ради, розглядалось в тому числі питання щодо реконструкції автомобільних доріг від Українки на Київ (плютівська дорога), та автошляхів Обухів-Українка. Не зважаючи на запрошення секретаря УМР Катерини Проценко виконавцю робіт прибути на сесію та надати пояснення щодо планів реконструкції зазначених доріг ніхто так і не приїхав.

Про ситуацію щодо початку виконання робіт повідомив Володимир Луценко, який сьогодні спілкувався з виконавцем робіт і вони пообіцяли почати роботи по плютівський дорозі в наступний понеділок. Виконавцю робіт було запропоновано почати роботи з боку Українки від автомобільного мосту за Стугною, тому що ця ділянка дороги найбільш зруйнована.

Щодо ремонту дороги Обухів-Українка поки конкретики нема, буде залучатись субпідрядна організація, але договору з нею ще не підписано! Відповідно гроші за роботи ще не перераховані і коли почнуться роботи невідомо. Депутати направили звернення до замовника та виконавця робіт з вимогою надати графік виконання ремонтних робіт

Читайте ще:  Поблизу Обухова сталося ДТП за участі вантажних автомобілів

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *