Громадські слухання щодо Генерального плану у Вишгороді

643 0 0

Про розвиток інфраструктури Вишгорода говорили на громадських слуханнях. Генеральний план прийняли ще в 2011 році, наразі до нього вносять зміни. Процедура ознайомлення і пропозицій до генплану вже відбулася. Нині ж за проханням громадськості провели додаткові обговорення. Про це зазначив, заступник Вишгородського міського голови Олексій Рачинський.
Громадськість найбільше цікавило, як надалі вирішуватимуть проблему нестачі місць у школах та садочках міста. Тож, у міськраді відповіли, яку кількість дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів додатково запроектували.
У присутніх людей було чимало зауважень. Зокрема, місцева мешканка Алла Петрова зазначала, що проектувальники оперували некоректними даними щодо кількості населення.
Тож вона запропонувала кардинальне вирішення проблеми — внести мораторій на житлову забудову.
На що Вишгородський міський голова відповів – що такі повноваження має виключно Кабінет Міністрів України.

На громадських слуханнях вкотре підняли питання і щодо розширення кладовища у місті Вишгород. Мешканці масиву Дідовиця, скаржаться, що могили продовжують розміщувати в бік їхніх домівок і вимагають встановити санітарно-захисну зону.
Міський голова запевняє, що наразі поховання в бік житлової забудови не здійснюються.
Присутні нарікали на проведення процедури. Втім, у міськраді, кажуть, що дотримувались усіх правил.
За внесені пропозиції на громадських слуханнях депутати голосуватимуть на позачерговій сесії Вишгородської міської ради, яка відбудеться 9 серпня.

Читайте ще:  Економічному розвитку Ірпеня загрожують політичні репресії, незаангажовані ЗМІ та “псевдоактивісти”?

Теги: благоустрій, Вишгород, Вишгородський район, Влада, Громадські сбори, Грощі, екологія, забудова, київщина, міська рада, План міста, Погляд Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *