Громада Романівки зустрілась з предствниками влади

273 0 0

https://youtu.be/jU518iTDxrI

Делегати від громади Романівки зустрілись в ірпінській міській адміністрації з представниками влади, щоб обговорити шляхи поліпшення безпеку руху в їхньому регіоні. Нагадаємо, 14 вересня вони провели акцію та озвучили вимоги, щодо безпеки на трасі до Ірпеня. Під час зустрічі обговорювалися різні варіанти вирішення проблеми.
Одне із найважливіших питань – звідки взяти кошти, адже за словами представника Автодору Костянтина Одинця річний ліміт вже закінчився. Інша проблема – ця дорога все ще не здана в експлуатацію і знаходиться на балансі Київського управління автомобільних доріг. Отже Ірпінська міська рада не має змоги виділити гроші на переобладнання частини не своєї дороги. Але жителям Романівки не до бюрократичних тонкощів. Вони вимагають змін.
За словами мешканця  Романівки Сергія, вже після проведеної громадою акції, знову були  ДТП.  Якщо нічого не зміниться, з кожним днем їх ставатиме все більше.

Читайте ще:  Вирушаємо в круїз: подаруйте своїм близьким спогади на все життя!

Теги: благоустрій, Влада, Громада, Гроші, екологія, забудова, Земля, ирпень, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Погляд, Приірпіння, Рішення Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
133 queries in 1,993 seconds.