Громада Романівки вимагає безпеки руху на трасі Р-30 при в’їзді в Ірпінь

393 0 0

Збори в Романівці

Збори в Романівці

Після чергового смертельного ДТП в Романівці у вересні 2018 року громада мікрорайону рішуче налаштована домогтись зниження швидкісного режиму руху автівок на трасі в межах населеного пункту та підвищення безпеки водіїв і пасажирів на дорозі.

Розпочавши з протестної акції, яка отримала розголос у медіа, мешканці самоорганізувались і послідовно відстоюють свої права.

Тож четверті впродовж осені збори громади ірпінського мікрорайону Романівка, присвячені вирішенню питання забезпечення безпеки руху на трасі Р-30, що проходить через мікорайон, відбулись у п’ятницю, 2 листопада 2018 року.

Основні результати роботи активу громади, озвучені на зборах:

1. Узгоджена автодором Змінена схема руху передана в руки на розгляд до департаменту поліції України. Актив залучує всі можливості для того, щоб отримати узгоджену схему за скороченою процедурою

2. Наша вимога про виділення коштів у розмірі 40 000 грн на встановлення 2х пар «лежачих поліцейських» згідно зі схемою подана на розгляд бюджетної комісії Ірпінської міської ради, що має відбутись перед 15 листопада.

Читайте ще:  Громада Ірпеня вимагає зупинити свавілля місцевої влади


 

3. Питання про передачу світлофора на баланс міста внесено у порядок денний найближчої сесії 15 листопада. Після передачі його на баланс, можна буде починати роботи з його перепрограмування.

Основні рішення зборів:

1. Вирішено проводити збори кожні три тижні, дата наступних – 23 листопада 2018 року.

2. У разі ігнорування наших вимог на бюджетній комісії і відмови розглянути питання про виділення коштів на встановлення «лежачих поліцейських», громада готується до акції 23.11 з переходом дороги і залученням мас-медіа.

Наразі відбувається робота активу громади Романівки по вирішенню наступних інфраструктурних питань:

ВСТАНОВЛЕННЯ ЛЕЖАЧИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДО КІНЦЯ РОКУ

За результатами зустрічі з активом громади Романівки 24.10 Попруга Марія Петрівна доручила Літвінову винести питання про виділення коштів на розгляд бюдж комісії за декілька днів до сесії 15.11. У разі позитивного рішення комісії питання виноситься на голосування на сесію 15.11 у пакеті з іншими питаннями

РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ДОРОГИ ПІДРЯДНИКОМ Автодора:

Оскільки підрядник затягує виконання обіцяних робіт, від громади вирішено подавати колективні скраги до Укравтодору, Облавтодру та Києво-Святошинського ДОРУПР з вимогою надати відповідь щодо строків виконання частини роботи і причини невиконання.

Читайте ще:  Головне – мати бажання: васильківські батьки власноруч збудували для дітей кораблик на дереві

ІНФОЗАПИТИ

Станом на 29 жовтня 2018 року подано 9 інфо-запитів до мерії, серед них такі, що стосуються балансоутримувача світлофора в Романівці, проекту асфальтування Ново-ірпінської дороги, і причини припинення цих робіт, переліку вулиць Романівки, що включені до плану прибирання в зимовий період та запити про встановлення ППЗШ на двох вулицях Ірпеня.

Станом на 29 жовтня 2018 року подано 9 інфо-запитів до мерії, серед них такі, що стосуються балансоутримувача світлофора в Романівці, проекту асфальтування Ново-ірпінської дороги, і причини припинення цих робіт, переліку вулиць Романівки, що включені до плану прибирання в зимовий період та запити про встановлення ППЗШ на двох вулицях Ірпеня.

ІНШІ ПИТАННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З ДОРОГОЮ

Активом громади проведені консультації з патрульною поліцією з питань: світлофора, патруля на години пік та деталей узгодження схеми в департаменті поліції.

актив громади Романівки на зборах жителів мікрорайону 2/11/2018 фото Н.Зіневич

Загалом на зборах було обговорено чимало питань розвитку Романівки – від асфальтування вулиць до роботи дитячих гуртків у приміщенні Будинку культури. Проте найнагальнішою залишається проблема встановлення лежачих поліцейських на в’їзді та виїзді з Романівки на трасі Ірпінь–Київ.

Читайте ще:  Суд іде

Будемо стежити за подіями.

Наталія Зіневич

Вероніка Примак

 

Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share