Гостомельському селищному голові Ю. Прилипку вручили повідомлення про підозру

1833 0 0

Прилипко Гостомель

Селищного голову Гостомеля Юрія Прилипка підозрюють у розтраті бюджетних коштів під час асфальтування доріг у селищі кооперативом “Асфальтобетонщик” та ТОВ “Асфальтобетонщик” на суму близько 800 тис. грн., а також підробці документів.

Про це “Громаді Приірпіння” повідомили джерела у правоохоронних органах.

Як повідомляється на сайті, 22 серпня прокуратура м. Києва вручила  Юрію Прилипку повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна) та ч. 2 ст. 366 КК України (позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років).

Нагадаємо, Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко переховував на своїх складах автопарк Януковича.

Прокуратура підозрює його у кількох злочинах. А 25 липня в кабінеті Прилипка, у будинку, де мешкає він та його дочка депутатка Надія Дудник та на складах співробітниками СБУ спільно з прокуратурою були проведені обшуки.

Читайте ще:  У Васильківській школі №1 спортивний майданчик відремонтують за 2,2 млн грн

Вони пов’язані з фактами нанесення збитків бюджету Гостомеля в особливо великих розмірах під час прокладання ТОВ “Асфальтобетонщик” асфальтного покриття в селищі. Договір з цією компанією був укладений ГСР на майже 2 млн грн.

Розділи: Головне, Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share