Гостомельські партійці розперезалися: від хабарів — до фактів побиття

445 0 -1

Гостомельські партійці розперезалися: від хабарів — до фактів побиття

У Гостомелі не встиг вщухнути скандал навколо факту хабарництва Олега Поповичука, депутата Гостомельської селищної ради, члена “Аграрної партії” Київщини, ― як знову прикрий інцидент: цього разу за участі Миколи Пасальського — партійця від “УКРОПу”, в минулому – радника Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка.

До редакції ІА “Погляд” від прес-служби Київської обласної організації “УКРОПу” надійшло офіційне повідомлення про засудження дій голови гостомельського осередку партії Миколи Пасальського та позбавлення його членства у партії через інцидент з побиттям жінки, який відбувся 9 липня у місті Києві.

Гостомельські партійці розперезалися: від хабарів — до фактів побиття

Микола Пасальський, вигулюючи собаку бійцівської породи, не відреагував на зауваження Тетяни Лавриненко щодо відсутності намордника у його тварини. А у відповідь на повторне зауваження застосував фізичну силу.

Гостомельські партійці розперезалися: від хабарів — до фактів побиття

«Про цю обурливу ситуацію ми дізналися із соціальних мереж та одразу відреагували, провівши службове розслідування. Подібні дії представника нашої партії вважаємо неприпустимими та категорично засуджуємо таку поведінку. Просимо вибачення у потерпілої Тетяни Лавриненко та обіцяємо, що найближчим часом дамо належну оцінку діям Миколи Пасальського та розглянемо питання про виключення його з партії з одночасною втратою партійних посад. Також ми зацікавлені у негайному розслідуванні з боку правоохоронних органів та сприятимемо усім слідчим діям», – зазначив голова Київської обласної організації УКРОПу, перший заступник голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко.

Читайте ще:  Засудженим, які перебувають на обліку в Бучанській багатопрофільній лікарні №85, не завжди вистачає медпрепаратів

 

Євгенія Гавриленко

Теги: Володимир Майбоженко, Микола Пасальський, осуд, партійці, позбавлення членства у партії, УКРОП, факт побиття Розділи: Головне, Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

130 queries in 1,474 seconds.