Гостомельська Венеція: скільки потерпатимуть жителі вулиці Рекунова?

663 0 0

Гостомельська Венеція: скільки потерпатимуть жителі вулиці Рекунова?

В останній день червня до оперативно-рятувальної служби Ірпінського регіону від жителів вулиці Рекунова надійшло повідомлення про те, що внаслідок інтенсивних атмосферних опадів підтоплено прибудинкові території на цій вулиці. Про це інформує прес-служба Ірпінського МВ ГУ ДСНС у Київській області.

На місце події негайно було направлено відділення 53-го Державного пожежно-рятувального посту сел. Гостомель. За допомогою мотопомпи рятувальники оперативно виконали роботу з відкачування води.

Гостомельська Венеція: скільки потерпатимуть жителі вулиці Рекунова?

Але запитання до Гостомельського селищного голови залишається відкритим: коли буде усунено недоліки, допущені при ремонті дороги і скільки ще потерпатимуть жителі вулиці Рекунова через відсутність належних каналізаційних стоків? Чи, можливо,  у місцевому бюджеті передбачено кошти на придбання човнів для кожної сім’ї та всіх, хто працює і навчається у школі, розташованій на цій вулиці?

Фото Юрія Осьмини
Читайте ще:  На Броварщині виявлено сказ

Теги: #Підтоплення, велика вода, вулиця Рекунова, Ірпінський МВ ГУ ДСНС у Київській області, мотопомпа, рятувальники Розділи: Головне, Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *