Господарський суд Київської області ухвалив рішення на користь забудови у Бучі

733 0 0

 

3 липня у Господарському суді Київської області відбулись судові дебати про визнання недійсними рішень договорів оренди та суборенди земельної ділянки біля бучанського спорткомплексу “Кампа”.  До залу судових засідань прийшли і представники громадськості, які просили суд захистити ліс від знищення.

Нагадаємо, будівництво багатоповерхівок в рекреаційній зоні Бучі біля житловобудівельного кооперативу “Кампа парк” здійснює ТОВ “Комфорт ЛТД”. Позов до суду подала прокуратура Київської області, тому на початку судового засідання прокурор звернулась до суддів задовольнити позов.

Вказані земельні ділянки є землі лісогосподарського призначення

Але всеодно під час дебатів юрист Бучанської міської ради наполягав, що рішення міськради з віднесення  ділянки Бучанської лісогосподарської установи до земель житлової та громадської забудови  є цілком законним. Мовляв, Бучанська лісогосподарська установа взагалі не існує, хіба що на папері.

Ця земельна ділянка належить саме до земель житлової та громадської забудови

Під час судових дебатів представник будівельної компанії – повністю погодився з юристом Бучанської міськради та звернувся до суду з вимогою скасувати арешт на земельну ділянку, тому що його підприємство може втратити дохід.

Встановити факт накладення цих земельних ділянок неможливо, оскільки відсутні межі Бучанської лісової дачі

Читайте ще:  У Бучі вшанують пам'ять жертв Другої світової війни

Після повернення з нарадчої кімнати суддя у позові прокуратури відмовив, та своїм рішенням дозволив продовжувати забудову зеленої зони.

Та навіть не чекаючи рішення суду, будівельні компанії не призупиняли підготовчі роботи зі зведення багатоповерхівок. Наразі на цій земельній ділянці вже купа будівельних матеріалів та сміття.

На думку активістів, на суд здійснювався певний вплив, тому за порадою прокуратури Київської області, вони подаватимуть судовий позов вже від громадськості Бучі.

Важко усвідомлювати, що тепер треба просто бути живим щитом до того моменти, поки черговий суд не накладе арешт.

Тим часом мешканці Бучі вже кооперуються в соціальній мережі Фейсбук, щоб вирішити, як гуртом боронити місцевий ліс.

Ну а юристи Бучанської міськради переконують, що суд ухвалив справедливе рішення.

З 2016 року слухається ця справа. Суд нарешті надав об`єктивну оцінку тим подіям, які відбуваються навколо цього надуманого заангажованого позову прокуратури Київської області

Журналісти Погляду і надалі будуть слідкувати та інформувати громаду щодо подій довкола території Кампа парк.

 

Теги: благоустрій, Буча, Влада, екологія, забудова, Земля, ірпінь, київщина, ліс, міська рада, Приірпіння, Прокуратура, сесія, суд Розділи: Буча, Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *