Гелікоптери заважають бориспільцям відпочивати

395 0 0

Жителі  Борисполя стали помічати систематичні польоти гелікоптерів над містом. Ніхто про це містян не попереджав, а, між тим,  вони відбуваються досить часто.

Містянка Софія Степанівна говорить, що досить неприємно, у  цей неспокійний час, бачити над містом таку техніку. Та й шум від неї не дає насолодитися літнім відпочинком.

Але все виявилося не так жахливо. Систематичні польоти над Борисполем – це навчальні польоти курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил. Про це повідомляє «Бригада Транспортної Авіації» на своїй сторінці у Facebook.

«Цього тижня в Бригаді транспортної авіації відбулися командно-штабні навчання під безпосереднім керівництвом представників Командування Повітряних Сил ЗС України, основною метою яких стала перевірка спроможності військової частини спільно з Бориспільським військкоматом реалізовувати раніше сплановані мобілізаційні заходи.

Простими словами, чи готовий особовий склад оперативно вирішити завдання по прийому і розміщенню значної кількості резервістів та військовозобов’язаних в майбутньому?

Фактично, під час навчання відбулася імітація та практичне відпрацювання прибуття резервістів і техніки національної економіки на територію частини для подальшого розподілення і доукомплектування підрозділів.

Враховуючи, що це не перше подібне тренування, військовослужбовці продемонстрували непогані результати. Отже, Бригада, за словами полковника Євгена Дяченко, продемонструвала спроможність виконати подібні завдання в режимі реального часу.

Читайте ще:  Кладовище в Тарасівці: суд знову перенесли

Чому це важливо? Наша країна вже пережила кілька значних хвиль мобілізації, постійно тривають збори резервістів. Бойові дії на Сході, а тому армія має бути готовою в будь-який кризовий момент призвати військовозобов’язаних до своїх лав», – зазначили військові.

Розділи: Без рубрики, Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *