“Гарячий” привіт від “Обухівводоканалу”

395 0 0

Ще з весни жителі мікрорайону Лікарня страждають від послуг “Обухівводоканалу”. В будинках із кранів з холодною водою тече гаряча вода. Жителі обурені, звертаються в усі інстанції, адже вода не лише гаряча, а ще й зі специфічним смаком.

“Цю воду просто не можливо пити. Чому ми повинні платити кошти коли з холодного крану біжить гаряча вода? Ми звертались до головного інженера “Обухівводоканалу”, на наші претензії він відповів, що все в нормі. Але ж завжди вода була холодна, а гаряча з холодного крану почала бігти лише навесні.”- розповідає обурена місцева жителька.

Сьогодні, 3 серпня, на всіх будинках висить оголошення, в якому вказано, що гігієнічні вимоги води підлягають нормі та вода призначена для споживання. Працівники водоканалу запевняють, що на мікрорайоні була проведена експертиза води та труб, за результатими – вода підлягає нормі.

“За результатами експертизи вода в нормі, а біжить гаряча з холодного, тому що виявлено прорив води, тобто гаряча вода вибігає в холодну трубу. Наразі, ми не зможемо прибрати ці недоліки, ремонт труб розпочнеться в найближчі терміни” – розповідає головний інженер “Обухівводоканал”.
Жителі не вірять висновкам експертизи, тому будуть замовляти власне лабораторне дослідження і чекати виконаних обіцянок “Обухівводоканалу”.

Читайте ще:  У столичній підземці двоє людей їхали у банних халатах і капцях

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *