«Гаряча» позачергова сесія в Бабинцях: депутати підтримали приєднання до Бучанської ОТГ

885 0 0

Сесія, що мала розпочатися о 18:00, затягувалася. Противники об’єднання активно виступали проти прийнятого на громадських слуханнях рішення. Один із депутатів селищної ради навіть порвав документ поіменного голосування, після чого було прийнято рішення голосувати підняттям рук.

Фото: Facebook

Варто також зазначити, що напередодні сесії депутатам телефонували невідомі люди і під різними приводами намагалися завадити явці на сесію.

Нагадаємо, 11 липня 2018 року в Бабинцях відбулася позачергова 25-та сесія VII селищної ради. Головні питання, що були винесені на засідання, стосувалися громадського обговорення, яке пройшло 8 липня в селищі щодо добровільного об’єднання територіальних громад та добровільного приєднання територіальної громади селища Бабинці та села Буда-Бабинецька.

На громадських слуханнях із 568 учасників, що взяли участь у голосуванні, «за» Бучу свій голос віддали – 304, 220 – «за» Микуличі, 27 – «за» Бородянку, а 11 – утрималися.

Тож на позачерговій сесії депутати Бабинецької селищної ради 9 голосами підтримали приєднання Бабинець і Буди-Бабинецькоі до Бучанськоі ОТГ, 2 – проти, ніхто – не утримався.

Читайте ще:  Рятувальне відпрацювання

Також депутати одноголосно підтримали рішення про надання відмови на добровільне об’єднання територіальної громади селища Бабинці та села Буда-Бабинецька в одну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селі Микуличі.

Теги: Бабинці, Буча, ОТГ, сесія Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *