Фотоконкурс до святкування 45-ої річниці створення Вишгородського району

1395 0 0

До святкування 45-річниці створення Вишгородського району оголошено конкурс на кращу фотографію Вишгородського краю.

Про це повідомили у Вишгородській районній державній адміністрації.

До участі у конкурсі запрошуються всі охочі фотомайстри та фотоаматори, мешканці та гості Вишгородського району. Сюжетом фотографій можуть бути пейзажі та пам’ятки історії і культури Вишгородського району.

Авторські фотографії подаються в електронному вигляді, як кольорові, так і чорно-білі, на електронну адресу відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови, внутрішньої політики, преси та інформації апарату адміністрації vyshgorod_vp@ukr.net.

У темі листа обов’язково слід вказати: прізвище, ім’я, вік автора, назву роботи, контактний телефон. Роботи приймаються до 15 серпня 2018 року.

Оголошення та нагородження переможців відбудеться 24 серпня 2018 року під час святкування 45-річчя утворення Вишгородського району (м. Вишгород, площа Шевченка,1).

З 16 по 20 серпня 2018 року (включно) на офіційній сторінці Вишгородської районної державної адміністрації у Facebook відбуватиметься голосування. Ті роботи, які отримають найбільшу кількість вподобань, і стануть переможцями.

Читайте ще:  Наслідки зливи в Ірпені

Теги: Вишгородська районна державна адміністрація, конкурс, річниця Вишгородського району, фотографія, фотоконкурс Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *