Фотохроніка Smart Field Days: як це було

948 0 1

15 серпня на експериментальному полі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулося відкриття фестивалю «Smart Field Days».


Smart Field Days – це комплексний захід, сфокусований на польовій демонстрації та впровадженні інноваційних, розумних та цифрових технологій в АПК України.


На офіційній частині заходу з вітальним словом до гостей фестивалю звернулися заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Шеремета Віктор Васильович, ректор НУБіП України Станіслав Миколайович Ніколаєнко, директор Немішаївського агротехнічного коледжу Володимир Ілліч Альохін, директор департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Сергій Миколайович Шупик, заступник голови Київської облдержадміністрації Іван Миронович Турчак. Серед гостей Smart Field Days були представники майже всіх областей України, а також представники керівництва району та області.


Справжньою окрасою та насолодою свята Smart Field Days став рулет із маковою начинкою довжиною 21 м і 2 см, який виготовили спеціально для свята аби встановити рекорд України.


Також гості Smart Field Days мали змогу ознайомитися з різноманіттям аграрної культури України, сільгосподарською технікою та на власні очі впевнитися наскільки ефективним сьогодні може бути використання дронів в землеробстві і в цілому в сільському господарстві.

Читайте ще:  Юні медалісти. Вихованці клубу”Санчін” завоювали 7 нагород


Нагадаємо, що Smart Field Days проходитимуть з 15 по 19 серпня, тож всі, хто не встиг потрапити на це унікальне дійство сьогодні, мають змогу відвідати фестиваль в інші дні.

Теги: Smart Field Days, Володимир Альохін, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Іван Турчак, маковий рулет, Немішаєве, Немішаївський агротехнічний коледж, рекорд, рекорд України, Сергій Шупик, Станіслав Ніколаєнко, Шеремета Віктор Розділи: Бородянка, Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *