ФК “Ірпінь” — “Арсенал” (Буча) — 0:9: нищівна поразка наших земляків

1053 0 0

6 травня в Ірпені на міському стадіоні “Чемпіон” пройшов матч III туру чемпіонату БОТГ з футболу між ФК “Ірпінь” та “Арсенал” (Буча). Зустріч закінчилася нищівною поразкою наших земляків.

На початку матчу команди грали досить активно. Тому ніщо не віщувало такого несподіваного повороту подій.

Але на 10 хвилині бучанці відкрили рахунок. Потім м’ячі летіли у ворота ірпінців шаленими темпами. На перерву команди пішли з розгромним 0:7.

У другому таймі бучанці забили ще два м’ячі, поставивши завершальну крапку — 0:9. Сподіватимемося, що наші земляки переживуть цю прикру поразку та надалі показуватимуть на полі справжній футбол.

Читайте ще:  Ні диму ні вогню: у Боярці вивозитимуть листя

Теги: Буча, ирпень, ірпінь, київщина, Приірпіння, спорт, футбол Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини