Дводенне засідання з питання аварійного стану приміщення Микулицької школи: ремонтні роботи призупинять

558 0 0

10 та 11 липня Бородянська райдержадміністрація провела засідання тимчасової робочої групи з питання аварійного стану приміщення № 3 Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Повідомляє Бородянська районна державна адміністрація.

Зокрема, 10 липня районне керівництво провело виїзне засідання до Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, під час якого було оглянуто приміщення школи. За результатами наради було прийнято рішення провести робочу нараду в райдержадміністрації зі залученням відповідних фахівців для більш детального та фахового обговорення існуючої проблематики.

Тож, 11 липня пройшла друга частина засідання, але вже у будівлі Бородянської райдержадміністрації. Під час виступу т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко наголосив на першочерговості безпеки школярів під час навчання та необхідності прийняття робочою групою виваженого рішення щодо подальших ремонтних робіт у вищевказаній школі.

За результатами наради було складено акт візуального обстеження приміщення № 3 школи та прийнято рішення призупинити ці ремонтні роботи і передати розгляд згаданого проблемного питання постійній комісії Бородянської районної ради з питань комунальної власності, оскільки районна рада є власником зазначених приміщень.

Читайте ще:  В Броварах евакуйовано мешканців гуртожитку

Теги: Бородянська райдержадміністрація, Бородянський район, ВалентинКорнієнко, Микулицька школа, Микуличі Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *