До 2020 року в Борисполі планують побудувати сміттєпереробний завод

555 0 0

Інвестори із США хочуть побудувати сміттєпереробний завод на Бориспільщині.

На зустрічі із інвесторами міський голова Анатолій Федорчук зазначив, що на будівництво сміттєпереробного заводу Бориспіль чекає уже третій рік і сподівається, що старт робіт розпочнеться у 2018-у.

«Ми можемо повезти вас на сміттєвий полігон, щоб ви побачили гори сміття і переконалися, наскільки потрібен такий завод. На нього чекає і місто, і район, і сусідні райони. Будівництво заводу — це для нас питання номер один. Ми з вами в одній команді й будемо допомагати в усьому. Єдине, чого нам бракує — це коштів», — сказав Анатолій Федорчук.

Натомість представник інвестора Скотт Брайон повідомив, що роботи з фінансування проекту зайняли більше часу, ніж планувалося. Але фінансовий бік  уже на фінальній стадії, повне завершення його займе декілька тижнів».

«Об’єкт на заключній стадії фінансування, ми готові розглядати типи матеріалів для початку спорудження», — підсумував Скотт Брайон. Він також підкреслив, що сміттєпереробний завод буде надсучасним, екологічно безпечним, із потужними фільтрами. «При будівництві ми задіємо кращі свої можливості та технології. Ми зробимо такий проект, на який чекав увесь світ. Ми будемо першими у цьому», — сказав фінансовий директор.

Читайте ще:  Залізничний переїзд

Представники міської влади не уточнили де саме планується будівництво. Але сказала, що ділянка знаходиться за межами міста.

Зазначимо, що загальна сума інвестицій в унікальний для України об’єкт складає 108 млн доларів.

 

Розділи: Бориспіль, Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *