Для школярів Макарівщини пройшов «урок з поліцейським»

465 0 0

Учням Ситняківської ЗОШ I-III ступенів розповіли про кримінальну і адміністративну відповідальность неповнолітніх за вчинення злочинів та відповідальності батьків за невиконання батьківських обов’язків.


Зустріч зі школярами 19 вересня провела старший інспектор з ювенальної превенції Макарівського ВП старший лейтенант поліції Коваль Яна Юріївна. Інспектор докладно ознайомила підлітків з поняттями злочину та відповідальності, адміністративного правопорушення та відповідальності за його вчинення.

«Поширеним злочином серед підлітків є крадіжки», – зазначила старший лейтенант поліції. – «Спонукальним мотивом часто виступає заздрість, адже в цьому віці бажання бути не гірше за інших виявляється особливо гостро і може підштовхнути до необдуманих вчинків. Але основну увагу вона звернула на те, що за вживання наркотиків, алкоголю, паління серед неповнолітніх передбачена адміністративна відповідальність».

Як повідомляє Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області, такими бесідами інспектор поліції з ювенальної превенції намагається охопити якомога більше шкіл району, щоб максимально підготувати підростаюче покоління до вступу в доросле життя і ознайомити їх з правами і обов’язками.

Читайте ще:  Проблеми освіти у Приірпінні

Теги: Діти, Макарів, Поліція, школа Розділи: Макарів, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації